Sünnipäev VerdeVillas

Sünnipäev VerdeVillas

Tüdrukute sünnipäevad meeldejäävaks

Meigikooliga sünnipäev

Uurime loodusliku kosmeetika maailma. Teeme noore neiu päevameigi ja arutame, millised meigivahendid on näonahale head ja kuidas õigesti meiki eemaldada. Mõnus tüdrukute teemade arutelu. Loomulikult lisandub teie valikus sünnipäevalaua suupisted ja joogid.

Meisterdamisega sünnipäev

Õpime värvima, taaskasutama, tegema omanäolisi dekoratsioone. Ise tehtud eseme saavad kõik meisterdajad endaga kaasa. Selleks saab olla kas omanäoline pudel, taldrik vm sisustuselement.  Sünnipäeva laual pakutava lepime kokku.

Fotosessioon kostüümidega

Korraldame sünnipäevalistele oma fotsessiooni. Omanäoline riiete valik, erinevate situatsioonide lavastamine, stiilsed taustad, palju aksessuaare ja detaile. Portreepildid ja grupipildid. Fotograaf annab nõu, kuidas paremini pildile jääda. Loomulikult tüdrukutele sobilik muusika valik ja mõnus lobisemise melu. Ja ei saa ka selline pidu olema täiuslik ilma õige suupiste ja joogi valikuta.

Sünnipäevaliste kinoõhtu

Vahel on lihtsalt hea saada kokku ja lobiseda. Valida tüdrukutega meelepärane film ja siis teha mõnus filmivaatamise õhtu koos suupistete ja jookidega. Kohe saab ka muljetada ja emotsioone vahetada ilma, et keegi pahandaks, et segate teistel filmivaatamist. 

Kui teil tekkis soov ja huvi korraldada oma lapse sünnipäev VerdeVillas,
siis palun võtke ühendust ja räägime, millised soovid ja mõtted teil tekkisid ning paneme koos kokku parima sünnipäeva peo.