Meist

Meist

Meie kaunis villa Viljandis aadressil C. R. Jakobsoni 55 on ehitatud 1937-39 aastatel Mihkel Varriku (1912-1944) poolt, kes oli kauaaegne Viljandi Haridusseltsi tütarlaste gümnaasiumi direktor, linnavolinik ja tuntud seltskonnategelane. Tema kolmelapseline pere elas maja esimesel korrusel. Hoone arhitektiks on Olev Siinmaa (1881-1948), kes oli Eesti suurim kolmekümnendate arhitekt ja tema looming on kõigile tuntud arhitektuuripärlid Pärnu Rannahotell ja Pärnu Mudaravila. Kolmekümnendatele iseloomulikult on villa funktsionalistlikus stiilis ja väga aristokraatlik. 1944. aastal pakkus Varrik peavarju Friedebert Tuglasele just enne põgenemist Rootsi.

Värvika ajaloolise tausta tõttu on meie villa suursugune ja tema loojate hing on selgelt majas säilinud. Usume, et siinviibijad tunnetavad maja erilist õhustikku ja saavad meie juures väärtusliku elamuse. Villa praeguste “ rohelise “ mõtteviisiga peremeestena pakume oma külastajatele neid väärtusi, mida ise kõrgelt hindame: kvaliteeti, stiilsust, ülimat mugavust ja tervislikkust.

Hea kvaliteediga Delux Dreams voodid ja madratsid koos naturaalse voodipesuga tagavad teile hea une ning hommikul pakume toeka hommikusöögi, mis on valmistatud enamjaolt mahetoorainest ja on teile parim päeva alustamiseks.Meil on külalistele pakkuda kaks kaheinimese ja üks üheinimese tuba. Koostatud on erinevad paketid, millega tutvumiseks klikka tubadele.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.